Syhyää

Nyt on jälleen kortisooni tippunut pienempään lukemaan ja arvatkaas kenen poskia jo ihan ”söpösti” on alkanut punertaa hieman ja ihottuma paikat kutisee koko ajan… 😦 Pää ei taas ollut mukana tässäkään tiputuksessa vaan alku väsymyksen jälkeen sain jonkin sortin parin tunnin hepulin ja tein vaikka mitä oikein reippaalla tahdilla ja jopa innostusin taas pitkästä aikaa jostain asiasta. Sitten iski taas väsy ja itku kohtaus josta ei meinannut loppua tulla. Tuntuu niin raskaalle jos tämä sama alkaa taas alusta ja ihottuma palaa heti kun lääkitys vähenee… Olisiko niin väärin ja mahdotonta saada lääkityksetön ja suht normaali elämä takaisin?

Suosittelen lämpimästi kaikkia joille hiemankin erikoisempi ruokavalio uppoaa niin maistamaan äyriäispaellaa!

Mainokset

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s